Servind

Goodyear DriverHub na portále Mercedes-Benz Truck App

Goodyear DriverHub na portále Mercedes-Benz Truck App

Společnost Goodyear oznamuje, že mobilní aplikace Goodyear DriverHub byla zcela bez problémů zahrnuta do nabídky portálu Mercedes-Benz Truck App. Jako partnerská aplikace podporuje silniční nákladní dopravu tak, že řidičům a dopravcům využívajícím nákladní vozidla Mercedes-Benz nabízí další údaje o vozidle v reálném čase, efektivitě jízdy, konkurenceschopnosti a udržitelnosti díky okamžitému přístupu k informacím o stavu pneumatik.

Spolupráce společností Goodyear a Mercedes-Benz Truck se tak rozšiřuje o telematické služby. Portál Mercedes-Benz Truck App je známý jako digitální tržiště, jež vybavuje vozidla aplikacemi pro zvýšení komfortu a efektivity provozu. Nyní jako oficiální partnerskou aplikaci přivítal i aplikaci Goodyear DriverHub.

Aplikace Goodyear DriverHub byla navržena tak, aby řidičům a provozovatelům vozových parků poskytovala nepřetržitý tok přesných údajů o jejich pneumatikách a optimalizovala jejich metody správy pneuhospodářství. Aplikace je speciálně přizpůsobena potřebám řidičů a nabízí jim v reálném čase informace, které generují řešení Goodyear pro správu pneumatik, včetně systémů Goodyear TPMS, Goodyear CheckPoint a Goodyear DrivePoint.

Díky spojení sil s Mercedes-Benz Truck App Portal může nyní Goodyear řidičům poskytovat další přehled o stavu jejich pneumatik. Při zjištění odchylek od předem stanovených hodnot tlaku a teploty pneumatik aplikace odesílá okamžitá upozornění a oznámení. S přesnými informacemi o dotyčné pneumatice a stupni naléhavosti situace mohou řidiči sami podnikat kroky ke snížení počtu defektů a pomoci tak také podporovat bezpečnost silničního provozu a efektivitu silniční dopravy.

Jednou z význačných funkcí systému Goodyear DriverHub je prediktivní technologie, která upozorňuje řidiče a provozovatele vozového parku v případě snížení tlaku vzduchu v pneumatikách se schopností detekovat a rozlišovat rychlý nebo pomalý únik. Toto proaktivní upozornění umožňuje řidičům v případě potřeby přijmout okamžitá a vhodná opatření a spojit se s dispečerem pro další pokyny. Stejné informace lze v reálném čase sdílet s provozovateli vozového parku prostřednictvím mobilní aplikace, což pomáhá snižovat pravděpodobnost nehod v souvislosti s pneumatikami a zvyšuje tak celkovou bezpečnost silničního provozu.

Integrace mobilní aplikace Goodyear DriverHub do aplikačního portálu Mercedes-Benz Truck představuje transformační krok na cestě k inteligentnějším a propojenějším vozovým parkům. Řidiči nákladních vozidel Mercedes-Benz nyní mohou využívat informace o stavu pneumatik v reálném čase k proaktivní správě stavu pneumatik, zvyšování efektivity a konkurenceschopnosti a uplatňování zásad udržitelnosti.

Datum zveřejnění

12.10.2023

Zdroj informací

Goodyear

Foto: Goodyear

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.3013 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál