Servind

Pro milovníky motorů

Pro milovníky motorů

Výstava Prague Car Festival spojuje oblasti upravených a sportovních vozů, motorsportu a historických vozidel, ale i vše, co s tím souvisí. Zájem návštěvníků prokázal, že milovníků spalovacích motorů je stále hodně i mezi mládeží.

Prague Car Festival už delší dobu představuje nejen to nejlepší z tuningu z celé Evropy, ale i moderní závodní techniku a také průřez bohatou historií vývoje automobilů a motocyklů. Přitom festival fanouškům nenabídl jen nablýskanou nádheru a důležité prvky příslušenství i vše další, co je k úpravám i údržbě automobilů potřeba. Naskytla se zde i unikátní příležitost setkat se s mnoha významnými osobnostmi z minulosti i současnosti motoristického sportu.

Výstava už tradičně sestávala ze tří sekcí - BSR Tuning Expo nabídlo to nejlepší z tuningu, OK Group Racing Expo špičkovou závodní techniku a Glasurit Classic Expo představilo překrásné exponáty historických vozidel.

Samozřejmě nechyběly ani další atrakce pro návštěvníky, jako soutěže, workshopy, akční jízdy, srazy na venkovní ploše a také doprovodný program pro celou rodinu. Součástí programu byly i připomínky významných jubileí, představení klubů, Cars Art Design, dražba historických automobilů, besedy, promítání filmů, živá hudba a srazy historických i moderních vozidel na venkovní ploše.

Datum zveřejnění

30.10.2023

Zdroj informací

Prague Car Festival

Foto: Vladimír Rybecký

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoWeek

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.3255 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál