Servind

Ocenění pro Servind

Ocenění pro Servind

Začátkem léta byly tuzemské společnosti pozvány do již 18. ročníku soutěže PwC Firma roku 2023, kterou tradičně pořádají Hospodářské noviny. Soutěž se svým všeoborovým a regionálním zásahem řadí k největším podnikatelským kláním v zemi.

Nedílnou součástí hodnocení firem je také tzv. „scóring“, který zkoumá finanční ukazatele firem. A právě z hodnocení těchto ukazatelů vyšel Servind v rámci firem Středočeského kraje podruhé nejlépe. V ekonomické a finanční úspěšnosti jsou zohledněny parametry jako rentabilita vlastního kapitálu a aktiv, běžná likvidita, pohotová likvidita a celková zadluženost, ale i jejich struktura, obrátka aktiv z tržeb, provozní marže a produktivita práce a řada dalších. Stručně řečeno se jedná o zjištění celkové kondice společnosti. Takto oceněné společnosti se řadí mezi maximálně důvěryhodné a finančně stabilní obchodní partnery, vhodné k obchodní spolupráci. A to jak ve vztahu k zákazníkům, tak i ke svým dodavatelům.

„Soutěže Firma roku jsme se poprvé zúčastnili v roce 2021. Ačkoliv se nám tehdy z krajského kola nepodařilo postoupit do celorepublikového, neodešli jsme ze soutěže s prázdnou. Během slavnostního galavečera jsme před dvěma lety převzali ocenění Ekonomicky nejúspěšnější firma Středočeského kraje 2021. Když jsme byli letos v létě osloveni zúčastnit se soutěže znovu, neváhali jsme ani chvíli. Naše účast se vyplatila, podařilo se nám ocenění ekonomicky nejúspěšnější firmy obhájit,“ říká Vít Modrák, ředitel průmyslové divize společnosti Servind s.r.o.

„Jsem hrdý, že jsme již podruhé uspěli mezi mnoha dalšími silnými společnostmi a byla tak oceněna naše práce. Rád bych za to poděkoval především naším kolegům a samozřejmě i našim zákazníkům, kteří společně stojí nejenom za tímto oceněním, ale také za dlouhodobým úspěchem naší společnosti u nás v České republice a na Slovensku. Velice si ocenění vážíme a je pro nás závazkem a zároveň výzvou i v naší další činnosti,“ doplňuje Vít Modrák.

Datum zveřejnění

15.11.2023

Zdroj informací

Servind

Foto: Servind

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2647 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál