Servind

Nová Cupra Garage ve Znojmě

Nová Cupra Garage ve Znojmě

Značka Cupra slavnostně otevřela další exkluzivní showroom Cupra Garage v České republice. Zájemce o automobily se sportovním charakterem zve do nových prodejních a prezentačních prostor autorizovaný prodejce Libor Suchý, autoprodejna ve Znojmě. Showroom Cupra Garage, který doplňuje i nabídka vozů Seat. Pro zákazníky vzniklo unikátní prostředí, které věrně odráží identitu značky Cupra a její hodnoty od jedinečnosti přes sofistikovanost až po sportovní výkony.

V „garážové zóně“ lákají k prohlídce a usednutí za volant nejvýznamnější modely. Kompletní portfolio modelů značky Cupra je přístupné prostřednictvím inovativních digitálních nástrojů s virtuální realitou. V nich si mohou budoucí řidiči modelů Cupra nakonfigurovat svůj vůz snů přesně podle svých představ nebo si vyzkoušet unikátní zážitky.

„Cupra si mě získala již před 10 lety, kdy byl představen model Leon Cupra R, tehdy ještě pod značkou Seat. To byl opravdu vydařený sportovní vůz se skvělým výkonem. Osamostatnění značky Cupra v roce 2018 mě nepřekvapilo. Věřil jsem v její velký potenciál, což potvrzují i pozoruhodné obchodní výsledky, jichž dosáhla v prvních šesti letech na trhu. Rozhodnutí stát se dealerem značky Cupra proto pro nás nebylo těžké. Náš prodejní a servisní tým, a troufám si říct, že i celá naše rodina, touto nekonvenční značkou, která kombinuje emoce a sportovní výkony, doslova žije,“ říká Libor Suchý, majitel dealerství Libor Suchý, autoprodejna ve Znojmě.

„Mám velkou radost, že můžeme v dalším regionu České republiky dopřát našim klientům exkluzivní zákaznické zážitky v jedinečně pojatém showroomu Cupra Garage. Už v prvních okamžicích po vstupu do nového znojemského showroomu Cupra Garage je zákazník doslova vtažen do nekonvenčního světa značky Cupra, v němž na něj čekají unikátní zážitky plné emocí, které ještě umocní velké nadšení samotného majitele tohoto rodinného dealerství a jeho týmu pro naši značku,“ říká ředitel divize Cupra společnosti Porsche Česká republika Aleš Novák.

První stavební práce začaly v červenci roku 2023. Nová stavba byla dokončena za necelý půlrok. Stejně jako ve všech showroomech Cupra se i ve znojemském dealerství bude zákazníkům věnovat tzv. Cupra Master, který zajistí nejen exkluzivní nákupní zážitky, ale také poskytne veškeré potřebné poradenství a další služby včetně testovacích jízd.

„Značka Cupra má rozhodně co nabídnout a jsem velmi rád, že můžeme zákazníkům při koupi těchto vozů dopřát maximální komfort a mimořádné zážitky. Samozřejmě prodejem naše služby nekončí a zákazníkům nabízíme i kompletní služby autorizovaného servisu Seat a Cupra,“ říká Libor Suchý.

Světem značky Cupra, úzce spjaté s motoristickým sportem, se prolíná vytříbený životní styl. Pro návštěvníky znojemského showroomu Cupra Garage je připravena lifestylová zóna s exkluzivními produkty, které jsou výsledkem spolupráce značky Cupra s prestižními a inovativními značkami z jiných oborů, s nimiž sdílí stejné hodnoty.

Libor Suchý, autoprodejna je rodinná firma s více než 30letou tradicí. Na trhu působí od roku 1990, kdy začínala s prodejem a servisem vozů Škoda. V roce 1994 se Libor Suchý stal autorizovaným prodejcem značky Seat.

Značka Cupra oslavila letos v únoru šesté výročí a v roce 2023 dosáhla 528 000 dodaných vozů od svého uvedení na trh v roce 2018. Globálním bestsellerem zůstává Cupra Formentor se 120 100 dodanými vozy, na druhém místě figuruje elektromobil Cupra Born se 45 300 dodanými vozy. Cupra loni upevnila své postavení jedné z nejrychleji rostoucích automobilových značek v Evropě.

Datum zveřejnění

19.4.2024

Zdroj informací

Cupra/Porsche ČR

Foto: Cupra/Porsche ČR

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2566 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál