Servind

Automobilové klenoty 2024

Automobilové klenoty 2024

Akce Automobilové klenoty se bude konat v sobotu 27. dubna 2024 od 10 do 17 hodin v areálu Galerie Golf Hostivař v Praze.

Automobilové klenoty jsou jedinečnou přehlídkou a soutěží historických vozidel. Auta jsou do přehlídky pečlivě vybírána a diváci tak mají jistotu, že uvidí jen ta nejkvalitnější a nejunikátnější vozidla.

Každý návštěvník bude mít možnost hlasovat pro nejkrásnější klenot soutěže. Vyhlášení vítězů proběhne od 15 hodin v rámci tradičního slavnostního defilé vozidel.

Letošní čtvrtý ročník bude vylepšen otevřením samotné galerie veřejnosti. Návštěvníci akce budou mít možnost vidět díla Stanislava Kolíbala, Davida Černého, Jaroslava Chramosty, Lukáše Raise a dalších umělců v největší galerii pod širým nebem v republice. Exponáty naleznete přímo venku na golfovém hřišti v. Kromě kulturního zážitku si tak budete moct vychutnat příjemnou procházku po hřišti, skvělou atmosféru a doufejme, že i sluníčko.

Galerie nabízí 30 uměleckých děl. Projekt vznikl z myšlenky architekta Petra Koláře, který se pomocí umění snaží na Golfu Hostivař vytvořit komplexní místo nabízející sportovní aktivity a relax v jednom. Některá díla jsou umístěna trvale, jiná zase po čase putují dál. Důležitou součástí galerijní koncepce je představovat nejen tvorbu renomovaných umělců, ale dát příležitost a prostor i začínajícím autorům.

Součástí akce bude i doprovodný program v podobě hudebního vystoupení skupiny Hot Wings a samozřejmě bude připraveno i občerstvení včetně cukrárny.

Galerie Golf Hostivař je v ulici U Golfu 565 v Praze 10.

Další informace: www.automobiloveklenoty.cz a www.galeriegolfhostivar.cz

Datum zveřejnění

19.4.2024

Zdroj informací

Golf Hostivař

Foto: Vladimír Rybecký

Fotogalerie

Výběr jazyka

VALEO 2024

Facebook

AutoWeek

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2574 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál