Servind

Kia zve nové zákazníky na Kurzy bezpečné jízdy

Kia zve nové zákazníky na Kurzy bezpečné jízdy

Již devátým rokem pokračuje společnost Kia Czech v partnerství s Polygonem Most. Jedná se o výcvikový areál, který již od roku 2005 nabízí jedinečné podmínky pro výuku a zručnost aktivních i začínajících řidičů ve všech oblastech problematiky řízení vozidel. V rámci celoročních Kurzů bezpečné jízdy jsou vozy značky Kia využívány k demonstraci správné jízdní techniky a schopností na místním polygonu.

Kurzy bezpečné jízdy jsou mezi řidiči velmi oblíbené. Dbá se při nich především na techniku brzdění a vyhýbání. Jen v minulém roce se v rámci kurzů bezpečné jízdy uskutečnilo s pomocí vozů Kia 150 testovacích jízd, které absolvovali ve stejném poměru muži a ženy. Řidiči se před kurzy nejvíce obávají vlastních reakcí na kritické situace.

Pro zákazníky, kteří nechtějí nebo nemohou kurzy a tréninky absolvovat ve vlastních vozech, jsou připraveny právě vozy značky Kia. Každý účastník má tak možnost nejnovější modely dané automobilky vyzkoušet ve všech krizových situacích. Služba výuky je využívána jak jednotlivci, tak i firemními zákazníky.

Kia speciálně pro nové zákazníky připravila 20% slevu na Kurz bezpečné jízdy. Každý zákazník značky Kia se tak může dokonale seznámit s chováním svého nově zakoupeného vozu a vyzkoušet jeho aktivní i pasivní bezpečnostní prvky a výbavu ve všech potenciálních krizových situacích. Simulace rozdílných jízdních podmínek na polygonu jsou realizovány pod dohledem zkušených a bezpečnostních trenérů.

Datum zveřejnění

14.5.2024

Zdroj informací

Kia

Foto: Kia

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.69 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál