Středové krytky kol MINI a John Cooper Works

Středové krytky kol MINI a John Cooper Works

Inovativní detail zajišťuje stylový vzhled – plovoucí středová krytka kol udržuje logo ve správné pozici i při jízdě – Originální příslušenství je nyní dostupné u dealerů MINI, stejně jako v online MINI Shopu.

Často se jedná o drobnosti, které dokáží dále zvýraznit typické potěšení z jízdy MINI. Někdy stačí jen pohled na středovou krytku kola MINI a je jasné, že řidič má opravdový styl. Přesně to zajistí nové krytky středů kol pro modely MINI a John Cooper Works z nabídky MINI Originálního příslušenství. Při jízdě se neotáčejí s kolem a vždy udržují logo značky ve vodorovné poloze. Tento inovativní detail vytváří úžasný efekt a dodává kolům z lehké slitiny ještě více atraktivity.

Ne obráceně, ne šikmo, ne napříč – zásluhou nových krytek středů kol logo MINI nebo John Cooper Works zůstane vždy ve vodorovné pozici, a to i při jízdě. Loga mají plovoucí uložení a zásluhou přesného vyvážení a možnosti otáčení v krytkách zůstávají neustále ve vodorovné poloze.

K výměně standardních krytek středů kol za nové stačí pouze několik jednoduchých pohybů. Nové krytky jsou k dispozici s logem MINI a John Cooper Works u autorizovaných dealerů MINI a také v online MINI Shopu na adrese https://shop.mini.de/.

Datum zveřejnění

13.9.2019

Zdroj informací

BMW Group

Fotogalerie

Výběr jazyka

Automechanika Frankfurt 2022

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2532 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál