Servind

Koncept R-M FLEX-REPAIR: Všechny kroky opravy laku na jednom místě

Koncept R-M FLEX-REPAIR: Všechny kroky opravy laku na jednom místě

Součástí nabídky služeb R-M Programs for Succes je i koncept FLEX-REPAIR – pracoviště, kde může všechny kroky opravy laku udělat pouze jeden zaměstnanec. Díky tomu mohou být kosmetické opravy, jejichž počet neustále roste, provedeny flexibilněji, a tím ziskověji.

Koncept nabízí důležité výhody. Vozidlem už nemusí být během procesu opravy pohybováno, vše je provedeno na jednom místě. Jeden zaměstnanec tak může dosáhnout perfektních výsledků opravy během 4 kroků. To nejen šetří cenný čas, práce také může být provedena mnohem jednodušeji a bez stresu.

Experti R-M lakovnu v tomto projektu podporují a doprovázejí, od analýzy a plánování až po samotnou realizaci. Zaměstnanci lakovny také projdou speciálním školením na pracovní zařízení FLEX-REPAIR. R-M navíc dlouhodobě sleduje implementaci a hodnotí její úspěch.

R-M nabízí inovativní koncepty jako FLEX-REPAIR jako součást své nabídky služeb Programs for Succes, aby zajistilo, že jeho zákazníci mohou dosáhnout úspěchu v dlouhodobém hledisku a ziskově pracovat na trhu, který se stále rychleji mění.

Výhradním distributorem značky autolakýrnických materiálů R-M společnosti BASF pro Českou republiku je společnost Bučan s.r.o.

www.bucan.cz

www.rmpaint.com

Datum zveřejnění

2.11.2019

Zdroj informací

Bučan s.r.o.

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.3775 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál