Servind

Nové vedení Subaru ČR a Emil Frey v ČR

Nové vedení Subaru ČR a Emil Frey v ČR

Nový rok začíná s personálními změnami uvnitř skupiny Emil Frey Group. Jak oznámil ředitel pro střední Evropu Heinz Schneiter, v důsledku přání současného Country manažera pro Polsko Kurta Deckera vrátit se s rodinou do USA se daly do pohybu organizační změny související i s aktivitami v České republice. Ideálního kandidáta na uvolněnou pozici Country Head totiž vedení skupiny našlo v osobě Jiřího Picka, který úspěšně řídí import Subaru v ČR a zároveň retailovou činnost skupiny Emil Frey ČR. Dlouholeté zkušenosti z automobilového sektoru Jiří Picek uplatní i v nové pozici. Uvedl k tomu: „Těším se, až rozšířím své know-how na mezinárodní pole a přispěji k rozvoji polských aktivit skupiny Emil Frey.“

Jiří Picek odjede do Polska 8. února. To povede k dalším reorganizačním krokům v Praze. Nejprve člen výkonné rady skupiny EFG za PSA Business aktivity v ČR Olivier Parry převezme odpovědnost jako Country Head v České republice. V budoucnu mu budou odpovídat všichni jednatelé českých společností skupiny.

Následně bude s účinností od 1.února svěřena plná odpovědnost za retailové aktivity společnosti Emil Frey ČR, zabývající se prodejem a servisem značek Kia, Subaru, Suzuki a Toyota, Romanu Šolcovi, současnému druhému jednateli, který se na řízení společnosti podílí s Jiřím Pickem již déle než tři roky.

Od stejného data bude předána i pozice ředitele českého importu Subaru Zdeňkovi Zikmundovi, jenž má se značkou mnoho zkušeností a těší se respektu výrobce i autorizované dealerské sítě v České republice.

„Velice děkuji Jiřímu Pickovi za jeho působivý výkon v obou pracovních pozicích a za práci na plnění cílů skupiny. Nyní mu i nově jmenovaným ředitelům přeji dobrý start do jejich nové odpovědnosti. Věřím, že i od kolegů se jim dostane vřelé podpory,“ dodává Heinz Schneiter.

Datum zveřejnění

12.1.2021

Zdroj informací

Subaru ČR/Emil Frey ČR

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2089 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál