Servind

Odložené výročí pro Linde Material Handling

Odložené výročí pro Linde Material Handling

Linde Material Handling Česká republika oslavuje 31 let na českém trhu. Slavnostní akce u příležitosti oslav spojené s tradiční zákaznickou konferencí proběhly v Praze a v Ostravě. Vystoupili na nich nejenom známí umělci, ale i významné osobnosti spojené s ekonomikou a rozvojem podnikání.

„Na letošní oslavy 30+1letého výročí jsme se opravdu těšili. O to víc, že nám loni ty kulaté narozeniny překazila pandemie. Letos jsme je tedy uspořádali v ještě atraktivnější podobě, doplněné předvedením poloautomatických vychystávacích vozíků a představením nejnovější generace elektrických vysokozdvižných vozíků na českém trhu,“ uvedl v této souvislosti Pavel Osička, obchodní ředitel a prokurista Linde Material Handling Česká republika.

„Letošní rok je pro nás opravdu významný. Nejenomže jsme mohli oslavit výročí firmy, ale zaznamenali jsme i další úspěchy. Instalovali jsme zajímavé projekty s robotickými vozíky, otevřeli jsme náš nový e-shop. Představení nové generace elektrických vozíků, které se svými vlastnostmi zcela vyrovnají vozíkům se spalovacím motorem na českém trhu bylo pro nás pověstnou třešničkou na dortu narozenin Linde Material Handling na českém trhu,“ vysvětluje dále Pavel Osička.

Nové vychystávací vozíky s poloautomatickou výbavou, které byly na akci předvedeny, přispívají ke zvýšení efektivity skladů tím, že při vychystávání samy následují obsluhu a šetří tak čas obvykle nutný na nastupování a vystupování z vozíku.

Největší pozornost na sebe poutal čelní elektrický vozík X35, který je prvním elektrickým vozíkem na trhu, který se vyrovná ve všech parametrech vozíkům se spalovacím motorem a je schopný dlouhodobě pracovat i ve velmi náročných podmínkách.

Datum zveřejnění

8.11.2021

Zdroj informací

Linde Material Handling

Foto: Linde Material Handling

Fotogalerie

Výběr jazyka

VALEO 2024

Facebook

AutoWeek

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2219 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál