Servind

Úspěšný rok pro prodej ojetin u skupiny Emil Frey

Úspěšný rok pro prodej ojetin u skupiny Emil Frey

Programy Emil Frey Select, Peugeot Vyzkoušené vozy, Citroën Select, Opel Vyzkoušené vozy a DS Certified realizovaly v loňském roce 4001 prodaných ojetých vozů, což představuje meziroční nárůst o 4 %. Krok dopředu zaznamenal i klíčový nástroj skupiny Emil Frey v ČR pro prodej a výkup ojetých vozů, internetová platforma Autosphere.cz.

 „I čtyřprocentní růst považujeme v současném kontextu za úctyhodný úspěch. Vzhledem k tomu, že naší hlavní aktivitou je prodej ročních a zánovních vozů, jejichž nabídka byla v roce 2021 negativně ovlivněna omezeními v dodávkách nových vozů, stál nás i tento relativně malý úspěch velké úsilí. Kromě toho se nám podařilo zdokonalit náš hlavní prodejní nástroj, internetovou platformu Autosphere.cz, rozšířit počet dealerů zapojených do programu a posílit naše partnerství s SK Slavia Praha. V plnění cílů, které jsme si dali při zakládání našeho projektu, tedy stát se referencí na trhu a figurovat mezi nejvýznamnějšími hráči na trhu, postupujeme správným směrem,“ uvedl ředitel společnosti EF Mobility Zdeněk Fořt.

V současné době se v rámci značek, které skupina Emil Frey v ČR zastupuje, aktivně věnuje prodeji ojetých vozů přes sto autorizovaných prodejců. Za loňský rok prodali 4001 certifikovaných vozidel (+4 % ve srovnání s rokem 2020) převážně značek Peugeot, Citroën, Opel a DS. Aktuální nabídku těchto prodejců, sdruženou na webu autosphere.cz, tvoří 2600 vozidel, přičemž všechna splňují přísné podmínky pro zařazení do programů, mimo jiné i minimálně rok plnohodnotné záruky.

Jednotlivé značkové programy se však neomezují pouze na vlastní značku. Procházejí přes ně i ojeté vozy jiných výrobců, vždy je však podmínkou dodržení kvalitativních standardů programu. Autorizovaní koncesionáři značek Peugeot, Citroën, Opel a DS mohou díky servisnímu zázemí s nejmodernějším diagnostickým vybavením garantovat bezvadný technický stav vozidla a poskytnout tak zákazníkům jistotu a bezstarostné používání vozu. Mnozí klienti oceňují i skutečnost, že veškeré ojeté vozy nabízené v rámci značkových programů jsou u autorizovaných prodejců okamžitě dostupné pro testovací jízdu.

Pro prodej a výkup ojetých vozů je nepostradatelným nástrojem webový portál autosphere.cz, který skupina Emil Frey v ČR spustila na sklonku roku 2020. Po roce fungování ho ředitel EF Mobility, Zdeněk Fořt hodnotí jednoznačně kladně: „Projekt Autosphere se zdárně vyvíjí. Osvědčil se jako přehledný, snadný a efektivní pomocník pro dealery i klienty. Nedávno jsme přidali novou funkci usnadňující výkup vozů. Zákazníkovi oceníme jeho vůz do čtyř hodin od zadání vstupních dat, a navíc nabízíme i vysoce nadstandardní službu spočívající v tom, že si pro ojetý vůz k zákazníkovi přijedeme a postaráme se o veškeré formality. Platforma autosphere.cz se tak stále více dostává do podvědomí lidí.“

Datum zveřejnění

16.2.2022

Zdroj informací

Emil Frey

Foto: Emil Frey

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2455 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál