Servind

Eurowag zpříjemnil řidičům Advent

Eurowag zpříjemnil řidičům Advent

Společnost Eurowag, přední evropský poskytovatel integrovaných řešení v oblasti komerční silniční dopravy, letos připravila pro své klienty i náhodné řidiče hned dvě pravidelné adventní akce. U čerpacích stanic v Rozvadově a Modleticích se řidiči mohli bezplatně občerstvit, vyfotit se v připraveném fotokoutku, odnést si drobné dárky nebo se „jen“ ohřát a relaxovat v útulném stanu.

Akce, jejichž motto znělo „Bez Vás by Vánoce nebyly“, se letos těšily nadprůměrnému zájmu. Celkem se jich zúčastnilo přes 1500 řidičů. Hostesky jim na čerpacích stanicích rozdávaly vůně do auta a stírací losy. Mezi výhry patřily teplé ponožky nebo pracovní rukavice. Účastníci akcí také dostali možnost vyfotit se v připraveném fotokoutku. Fotografii si posléze mohli nechat vytisknout na klasický fotopapír nebo vyrobit originální vlastní vánoční ozdobu. Celkem se rozdalo více než dva tisíce dárků.

Kromě dárků si Eurowag pro řidiče přichystal i foodtruck s teplým jídlem v podobě bílé a paprikové klobásy, gulášové polévky a sladké štoly. Výběr z pití zahrnoval kávu, čaj, horký džus, limonádu a nealkoholické pivo. V rámci obou akcí Eurowag rozdal asi tisíc porcí jídla.

„Chtěli jsme řidičům ukázat, že si jich vážíme a jejich práci oceňujeme. Skutečně totiž platí, že bez nich by Vánoce nebyly. Vždyť se starají o to, aby se veškeré zboží včetně vánočních dárků dostalo tam, kam má. V Eurowagu si význam profesionálních řidičů uvědomujeme a pevně věříme, že se nám prostřednictvím akcí povedlo zpříjemnit jim předvánoční čas, který tráví na cestách,“ říká Alžběta Frösslová, Head of Marketing Communication.

Obě akce pro Eurowag už tradičně organizovala agentura Dream PRO.

Datum zveřejnění

23.12.2022

Zdroj informací

Eurowag

Foto: Eurowag

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2259 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál