Servind

Startuje Dacia Tour 2023

Startuje Dacia Tour 2023

Druhý ročník Dacia Tour se uskuteční v termínech 31. 8. – 17. 9. 2023 v osmi lokacích a nabídne 10 testovacích dní. K dispozici bude kompletně obměněná paleta modelů s dvoupalivovým pohonem na benzin a LPG, první čistě elektrický model značky, ale také klasické spalovací motory včetně pohonu 4x4.

Na každé zastávce Dacia Tour si budou moci návštěvníci vyzkoušet celou aktuální modelovou řadu Dacia. K dispozici bude celá modelová řada Dacia s modely v různých motorizacích (Eco-G 100, pohon 4x4 pro model Duster nebo první elektrický pohon Dacia u modelu Spring), modely budou představeny v různých stupních výbavy včetně nejnovější řady Extreme, která je vrcholnou řadou modelů Dacia. Dacia ukáže také novinku z řady příslušenství InNature.

Součástí expozice bude také novinka z řady příslušenství InNature, která zahrnuje kempovací vestavbu Pack Sleep (spací vestavba do vozu + stan, který lze připevnit na dveře zavazadlového prostoru) modelu Jogger nebo také stan, který lze připevnit k zavazadlovému prostoru modelu Jogger. Příslušenství je nedílnou součástí strategie značky Dacia. Sleep Pack je skutečný projekt outdoorového bydlení, který je jednoduchý, odnímatelný a cenově dostupný. Sleep Pack je k dispozici v celé řadě vozů Jogger, v pětimístné i sedmimístné verzi, bez ohledu na motor a rok prodeje. Sleep Pack lze objednat přímo s vozem, nebo jej později zakoupit samostatně. Sleep Pack lze doplnit sadou zatemňovacích rolet pro všechna skla, které zaručují tmu a soukromí. Vnější stan, který lze inteligentně připojit k vozu Jogger při otevřených zadních dveřích, umožňuje doplnit základní tábor o 2 nebo 3 lůžka.

Společnost bude dělat návštěvníkům tým zkušených lektorů, kteří zájemcům o testovací jízdu vše ochotně vysvětlí a zodpoví jejich dotazy. Testovací jízdy se uskuteční v každé lokaci v časovém rozmezí od 10:00 do 19:00 s tím, že poslední jízda začíná v 18:30. Každý účastník si může vyzkoušet až dva vozy, aby měl šanci porovnat více modelů.

Seznam lokací

  1. 8. Metropole Zličín
  2. 9. OC Letňany
  3. 9. Plzeň Olympia
  4. 9. Liberec Globus
  5. 9. Olomouc Globus
  6. 9. Brno Olympia
  7. 9. Brno Olympia
  8. 9. Pardubice Globus
  9. 9. Ostrava Avion
  10. 9. Ostrava Avion

Možnost registrace

K akci bude spuštěna webová stránka www.tour.dacia.cz, kde si zájemci budou moci rezervovat testovací jízdu konkrétního modelu.

Pro všechny, kteří rezervují testovací jízdu, kterou následně uskuteční, je připravena soutěž o zápůjčku modelu Jogger s kempingovou vestavbou na 2 týdny

Seznam vozů

1x statický Jogger Extreme s kempingovou výbavou InNature (spací vestavba Pack Sleep)

2x Jogger (Expression 5 míst, Extreme 7 míst, Eco-G 100)

2x Duster (Journey TCe 150 EDC, Extreme 4x4)

1x Sandero Stepway Extreme (Eco-G 100)

2x Spring Extreme (Electric 65)

Datum zveřejnění

23.8.2023

Zdroj informací

Dacia

Foto: Dacia

 

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.1796 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál