Servind

Caddy od VWFS bude pomáhat seniorům

Caddy od VWFS bude pomáhat seniorům

Speciálně upravený Volkswagen Caddy pro přepravu seniorů a zdravotně postižených převzali zástupci neziskové organizace Sue Ryder od představitelů společností Volkswagen Financial Services a Porsche Česká republika. Vůz byl financován mimořádně výhodným úvěrem Chytře.

Při přebírání klíčků od vozu řekl ředitel neziskové organizace Sue Ryder Matěj Lejsal: „Poskytujeme seniorům osobní asistenci a pobytovou i paliativní péči. Jednou z věcí, která seniory nejvíce trápí, je, že pořád na něco musejí čekat. I obyčejná návštěva lékaře pro ně často znamená celodenní výpravu – čekání na sanitku, čekání u lékaře, čekání na sanitku k cestě zpátky - pokud jim ji lékař předepíše. Je to vyčerpávající a stresující. Díky novému vozu budeme moci našim klientům poskytnout mnohem větší komfort. Náš pracovník je odveze, počká na ně a zase přiveze zpět. Jsme za to moc rádi.“

„Každý se jednou ocitneme v situaci, kdy budeme potřebovat něčí pomoc,“ řekl Vratislav Strašil, generální ředitel Volkswagen Financial Services.

„Jsme moc rádi, že máme možnost pomoct teď, když je to potřeba. Věřím, že se Caddy ve službách Sue Ryderu osvědčí stejně dobře jako elektrické modely Volkswagen ID.4 a Audi Q4 e-tron z naší půjčovny elektromobilů, které pracovníkům Sue Ryderu pomáhají podle potřeby od loňského podzimu. Podpora charitativních organizací patří mezi hlavní pilíře našich široce rozkročených aktivit v oblasti společenské odpovědnosti a po této cestě hodláme kráčet i v budoucnosti,“ dodal Vratislav Strašil.

Také Mirka Cimrová, ředitelka divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika, pokládá pomoc seniorům a znevýhodněným osobám za velmi důležitou: „Řada organizací se věnuje dětem, ale na seniory mnohdy trochu zapomínáme. Proto se jako importér chceme intezivněji přidat k podpoře Sue Ryder a to nejen jako firma, ale i jako jednotliví zaměstnanci. Těší mne, že jsme mohli zajistit přestavbu našeho vozu Caddy Maxi tak, aby mohl být využit i pro přepravu imobilních klientů  organizace Sue Ryder. Podpora a pomoc seniorům je dobrou vizitkou každé společnosti. Oceňuji, že Sue Ryder zajišťuje seniorům důstojné stárnutí a plnohodnotný život.“

Volkswagen Financial Services od roku 2015 podporuje neziskovou organizaci Sue Ryder, která poskytuje služby seniorům se sníženou pohyblivostí. Loni jí VWFS mj. zapůjčil elektromobily Volkswagen ID.4 a Audi Q4 e-tron ze své půjčovny elektromobilů, aby pomáhaly školitelům a poradcům s péčí o seniory především v Praze i v jiných městech České republiky.

Kromě zapůjčení těchto bezemisních vozů se zaměstnanci Volkswagen Financial Services již podeváté zúčastnili charitativního fotbalového utkání Sue Ryder Charity Cup. Společnost se též zapojila do dvou kampaní - jarní s názvem „Důstojně do poslední minuty“, která se věnovala paliativní péči o seniory, přispěla 130 000 Kč na rehabilitaci, a podzimní s názvem „Staň se hvězdou pro ty nejstarší z nás“, která podpořila možnost pořádat výlety pro seniory.

Volkswagen Caddy pro Sue Ryder je financován výhodným úvěrem Chytře včetně servisu na 5 let, pojištění, pneuservisu a dalších doplňkových služeb. Úvěr Chytře je ideálním řešením pro zákazníky, kteří chtějí mít nízké měsíční splátky a možnost snadné výměny vozu po určité době za nový. Zákazník si při financování nového nebo ojetého vozu zvolí výši úvěru, splátku předem (akontaci; od 0 %), výši poslední splátky (od 20 % do 60 % pořizovací ceny) a délku úvěru v rozsahu 24 až 60 měsíců. Na konci se zákazník rozhodne, jak poslední splátku uhradí. Může vůz jednorázově splatit ze svých úspor, prodat vůz dealerovi nebo požádat o rozložení poslední splátky do delšího období a vůz dále splácet.

V modelovém příkladu z aktuální nabídky společnosti Volkswagen Financial Services lze Volkswagen Caddy 2,0 TDI pořídit s měšíční splátkou 7677 Kč včetně DPH. Splátka zahrnuje povinné ručení, havarijní pojištění s 10% spoluúčastí a pojištění skel s limitem 10 000 Kč. Součástí nabídky je také servis na 5 let zdarma. Uvedená splátka vychází při délce úvěru 36 měsíců a akontaci 309 500 Kč. Na konci čeká klienta poslední nerovnoměrná splátka ve výši 61 900 Kč.

Na fotografii s Volkswagenem Caddy upraveným pro přepravu seniorů a handicapovaných jsou zleva generální ředitel Porsche Česká republikaJan Hurt, generální ředitel Volkswagen Financial Services Vratislav Strašil, ředitelka divize Volkswagen Užitkové vozy Porsche Česká republika Mirka Cimrová a ředitel neziskové organizace Sue Ryder Matěj Lejsal

Datum zveřejnění

6.2.2024

Zdroj informací

Volkswagen Financial Services

Foto: Volkswagen Financial Services

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.1991 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál