Servind

Novinka v sortimentu R-M: Nový bázový systém AGILIS

Novinka v sortimentu R-M: Nový bázový systém AGILIS

S nejnižším obsahem těkavých organických látek (VOC) a nejvyšší eko-efektivitou, jaká kdy byla, přináší nová produktová řada revoluci na celosvětový trh prémiových autolaků. Díky své pokročilé produktivitě pomáhá AGILIS lakovnám ještě dále zvyšovat jejich výkon. Jako inovativní odpověď na současné a budoucí výzvy má AGILIS novou pigmentovou technologii a zajišťuje rychlejší proces díky snadnější aplikaci s miliony barev, ze kterých si lze vybrat.

S AGILIS je značka R-M společnosti BASF o velký krok napřed a může všem novým zákazníkům nabídnout řadu vodou ředitelných barev, která překračuje současné standardy. Při porovnání se stávajícími bázovými systémy na trhu mohou zákazníci očekávat úsporu až 35 % celkových časů procesu díky rychlejší aplikaci v jednom kroku a kratším cyklům odvětrání. Dalších 20 % úspor lze dosáhnout díky snížené spotřebě materiálu.

S méně než 250 gramy na litr překračuje AGILIS všechny globální požadavky na VOC a dosahuje nejnižší obsah VOC v průmyslu.

Kromě inovativní nové řady vodou ředitelných barev mohou zákazníci R-M AGILIS těžit také ze široké škály nástrojů a služeb pro optimalizaci procesů v lakovně na všech úrovních a usnadnění každodenní práce. To zahrnuje ARRANGE, nově navrženou ergonomickou pracovní stanici zajišťující rychlé cloudové připojení k softwaru R-M pro vyhledávání barev a online správu technických informací. Webový nástroj pro vykazování klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI) s názvem AWARE pomáhá manažerům lakoven efektivně sledovat jejich podnikání v reálném čase pomocí přizpůsobených KPI. Ve spojení s novou aplikací R-M pro vzdálenou zákaznickou podporu ASSIST se mohou zákazníci spojit přímo s odborníky AGILIS, aby jim pomohli s technickými tématy. Kromě toho mají lakovny AGILIS šanci získat certifikaci APPROVE, prokazující je jako udržitelné a k životnímu prostředí šetrné poskytovatele služeb, což se stalo důležitou hodnotou pro zákazníky, pojišťovny, vozové parky, výrobce automobilů a další zúčastněné strany.

Datum zveřejnění

3.5.2024

Zdroj informací

Bučan

Foto: Bučan

Fotogalerie

Výběr jazyka

VALEO 2024

Facebook

AutoWeek

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2492 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál