
Spolupráce Daimler Truck a Volvo Group
Společnosti Daimler Truck AG a Volvo Group vytvořily společný podnik pro palivové články Cellcentric.
více »
Společnosti Daimler Truck AG a Volvo Group vytvořily společný podnik pro palivové články Cellcentric.
více »
EPG spolupracuje se Šumperkem na sběru gastroodpadu.
více »
Každý, kdo má přístup k datům zákazníků, může s nimi obchodovat.
více »
V Moravské Třebové a okolních obcích uvítali nové vozidlo Scania, které pomůže vyřešit narůstající potřebu svozu odpadu.
více »
Alcar Bohemia je spolehlivým dodavatelem prodejců automobilů.
více »
Skupina TUkas prodala v roce 2020 5055 vozů a navzdory klesajícímu trhu udržela obrat 2,9 miliardy korun.
více »
Společnost Goodyear vyhlašuje soutěž o telefony iPhone 12 a pravidelné finanční výhry.
více »
Telematika je možností jak v době krize omezit náklady.
více »
Dne 1. ledna 2021 vstoupila v platnost Dohoda o obchodu a spolupráci mezi EU a UK, která upravuje vzájemné vztahy po přechodném období.
více »
Podle průzkumu ManpowerGroup Index trhu práce pro druhé čtvrtletí roku 2021 většina firem plánuje nabírat zaměstnance.
více »
Logistická a přepravní praxe přináší také přepravu nadměrných a kuriózních nákladů.
více »
Spotřebu automobilů skupiny GasNet pokryje biometan z biologicky rozložitelného odpadu s garantovaným původem.
více »
Pneumatiky Goodyear EfficientGrip 2 SUV nabídnou výjimečný kilometrový proběh a přesvědčivé užitné vlastnosti na mokré i suché vozovce.
více »
Provedené šetření rozjezdu plošného testování ve firmách automobilového průmyslu potvrdilo, že firmy autoprůmyslu dokážou fungovat za takových hygienických pravidel.
více »
Ve třetí vlně pandemie se v síti autobazarů AAA Auto už prodalo 7500 aut.
více »
V logistickému skladu DB Schenker v Dobřanech u Plzně dominuje manipulační technika s Li-Ion akumulátory.
více »
Ford se v Německu stal prvním výrobcem automobilů, který má vlastní obchod na platformě eBay.
více »
Volkswagen Užitkové vozy nabízí pětiletou záruku za výhodných podmínek pro modely Crafter, T6.1, Caddy 5 a Amarok.
více »
Porsche Inter Auto CZ chce být v boji proti pandemii příkladem.
více »
Nakolik jsou Češi pečliví v péči o svá auta? Podle průzkumu Volkswagen Financial Services mají co zlepšovat.
více »